Hydratačný telový balzam s konopným olejom a bambuckým maslom

Obsah: 400 ml
Predajná cena14,00 €
Popis

Konope je pozoruhodne všestranná rastlina. Tradične sa z konope vyrábali povrazy na plachetnice. Neskôr módni návrhári používali konopné vlákna na výrobu odevov. Konopné semená slúžia na výrobu oleja do kozmetických prípravkov, ako v našom rade produktov pre krásu SPAKARE.

Konopný olej získaný lisovaním semien rastliny sa rýchlo stáva významným artiklom vo svete krásy. Konopný olej je jedným z najbohatších zdrojov omega-6 a omega-3 esenciálnych mastných kyselín (EFA). Poskytuje dokonalú rovnováhu týchto dvoch mastných kyslín a tým pomáha pokožke uchovať si zdravie a krásu. Vysoký obsah vitamínov A, C a E, ktoré prepožičiavajú oleju perfektné antioxidačné účinky, robia zázraky s pokožkou a vlasmi.

Olej z konopných semien vyživuje pokožku, pomáha ju regenerovať, hydratovať a chrániť pred predčasným starnutím. Je vhodný aj na suchú pleť, citlivú a problematickú pokožku, pôsobí ako prevencia pred vznikom kožných porúch, ako sú ekzémy a akné a prináša úľavu od ich príznakov.  Obsahuje antioxidanty a vitamíny krásy zo skupiny B. Má upokojujúce účinky po opaľovaní. 

SPAKARE HYDRATAČNÝ TELOVÝ BALZAM s konopným olejom a bambuckým maslom

Telový balzam s obsahom vysokovýživných a hydratačných zložiek dodáva pokožke vlhkosť s dlhotrvajúcim účinkom, vďaka čomu pleť znovu nadobúda hebkosť a elasticitu. Telový balzam obsahujue konopný olej bohatý na omega-3 a omega-6 kyseliny a vitamín E, bambucké maslo, nechtík a pro-vitamín B5. Zabraňuje predčasnému starnutiu pleti a zmierňuje zápaly. Vaša pokožka bude pevnejšia, žiarivejšia, chránená  a plná energie. Vďaka jemnej konzistencii sa balzam rýchlo vstrebáva a prepožičiava pokožke jemne voňavý zamatový lesk.

POUŽITIE

Naneste telový balzam na pokožku celého tela a jemne vmasírujte krúživým pohybom, vždy ráno a večer.

ÚČINKY

  • Konopný olej vyživuje a chráni pleť pred predčasným starnutím.
  • Bambucké maslo chráni pokožku pred vysušením, UV žiarením, drsným podnebím a poškodením spôsobeným znečistením
  • Nechtík má schopnosť dezinfikovať drobné poranenia a liečiť kožné infekcie. Je známy svojou schopnosťou rozjasniť pleť a chrániť  ju pred vznikom škvŕn.