KANG-LI (Healthy Comeliness) „ISOFLAVONIDY“

Balenie: 60 kapsúl
Predajná cena37,00 €
Popis

Ázijské ženy sú vo vynikajúcej fyzickej forme. V porovnaní so svojimi rovesníčkami zo Západu majú silnejšie kosti, menej často trpia osteoporózou, rakovinou prsníka a chorobami srdca. Darí sa im to vďaka strave bohatej na sójové bôby s obsahom prírodných rastlinných estrogénov.  A práve na báze tejto zložky - sóje - spoločnosť TIENS vyvinula výživový doplnok pre ženy - Kangli.

POPIS

Žiadne iné hormóny nespájame so ženstvom viac ako estrogény, zrejme vďaka tomu, že zodpovedajú za reguláciu menštruačného cyklu a formovanie ženských kriviek.  Táto skupina hormónov ovplyvňuje aj metabolizmus tukov, vápnika a bielkovín v ženskom tele, ženské libido a emócie. Pôsobí aj na zrážanlivosť krvi. Narušenie hladiny estrogénu teda prináša nielen zdravotné problémy, ale odráža sa aj na prirodzenej kráse a psychike ženy. Vekom produkcia estrogénu pomaly ale systematicky klesá. Tento proces sa začína okolo tridsiatky a v nasledujúcom desaťročí sa zintenzívňuje. V tomto období pleť stráca pevnosť, objavujú sa vrásky a výkyvy nálad. Hladinu estrogénu neovplyvňuje len vek, ale aj zlé stravovanie, nedostatok fyzického pohybu alebo stres. Ak si chceme zlepšiť náladu a podporiť svoju prirodzenú krásu, stojí za to zamerať sa na udržanie správnej hladiny tohto hormónu.   

V tom nám vedia pomôcť výživové doplnky s obsahom sóje, ako je Kangli. Ukázalo sa, že sójové izoflavóny obsiahnuté v sóji pripomínajú svojou štruktúrou estrogén.  Vo vedeckej literatúre sa izoflavóny opisujú ako zlúčeniny podobné estrogénu, čo neznamená, že na telo vplývajú rovnako ako estrogény. V skutočnosti vplývajú na receptory inak ako skutočný estrogén a ich pôsobenie môže byť pro-estrogénové, anti-estrogénové alebo neutrálne.

HLAVNÉ ZLOŽKY

Hlavnou zložkou TIENS Kangli sú sójové izoflavóny, tzn. prírodné rastlinné estrogény (fyto-estrogény) obohatené o silné antioxidanty: vitamín C a vitamín E.

Sójové izoflavóny po vstupe do tela napodobňujú pôsobenie estrogénov. Vitamín C prítomný v Kangli bojuje proti voľným radikálom, stimuluje produkciu nového kolagénu a prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín E chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi tým, že ich mení na neutrálne látky, ktoré telo vylúči močom.

ÚČINKY

  • vitamín C chráni bunky pred oxidatívnym stresom a stimuluje tvorbu kolagénu pre normálne funkcie pokožky,
  • vitamín C sa podieľa na normálnom fungovaní imunitného systému,
  • vitamín C pomáha zmierňovať únavu a vyčerpanosť a podporuje zdravé fyziologické funkcie,
  • vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa,
  • vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym poškodením.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Užívajte 2 kapsuly denne, jednu ráno a jednu večer.

DÔLEŽITÁ POZNÁMKA

TIENS Kangli by nemali užívať tehotné ženy a dojčiace matky.