KARDI Junior - Gumoví medvedíci s krillovým olejom

Balenie: 30 medvedíkov
Popis

DHA a EPA - dve esenciálne mastné kyseliny v omega-3 olejoch sú potrebné pre všetky bunky v ľudskom tele. Sú obzvlášť dôležité pre zdravie a správny vývoj malých detí. Tieto mastné kyseliny podporujú správne fungovanie nervového systému, podporujú kardiovaskulárny systém tým, že prispievajú k normálnej funkcii srdca, prispievajú k udržiavaniu normálneho krvného tlaku a normálnej hladiny triglyceridov. DHA a EPA kyseliny sú tiež dôležité pre správne fungovanie mozgu a zraku. Telo ich nedokáže samo vyrobiť, preto musia byť súčasťou stravy.

POPIS

TIENS Kardi Junior je ideálny produkt pre deti i pre dospelých. Výborní a chutní gumoví medvedíci s krillovým olejom sú čistým a prírodným zdrojom omega-3 mastných kyselín. Medvedíci s pomarančovou a malinovou príchuťou majú 100% prírodné zloženie, farbivá a príchute, neobsahujú žiadne konzervačné látky. Ich prirodzene sýtočervenú farbu im dodáva astaxantín.

Výživový doplnok v tvare gumových medvedíkov pre deti staršie ako 3 roky s obsahom omega-3 mastných kyselín. Lahodná pomarančová a malinová príchuť, ktorú si deti zamilujú! Odporúča sa deťom predškolského a školského veku, obzvlášť v období intenzívneho rastu a mentálneho vývoja, fyzickej aktivity a učenia.

HLAVNÉ ZLOŽKY

DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaenová), dve esenciálne mastné kyseliny v omega-3 olejoch, sú kľúčové pre zdravie detí. Majú dôležité prínosy pre zdravie, napríklad pre normálne kognitívne funkcie, vývoj mozgu a očí, fungovanie tela a zdravé srdce. Podieľajú sa na tvorbe nových buniek a udržiavajú membrány pružné a chránia ich.

TIENS krillový olej sa získava z antarktického krillu, ktorý je najčistejším zdrojom morskej omega-3 na svete Kvôli zachovaniu vysokej kvality krillu po jemnom zbere okamžite nasleduje starostlivé spracovanie

Jedinečnosť krillového oleja spočíva v tom, že poskytuje omega-3 mastné kyseliny vo forme fosfolipidov. Fosfolipidy tvoria štrukturálny základ bunkových membrán v našom tele. Ľudské telo dokáže olej z krillu ľahko identifikovať, spracovať a využiť.

Krillový olej taktiež obsahuje bohatú dávku astaxantínu, jedného z najsilnejších antioxidantov na svete, ktorý podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

ÚČINKY

DHA a EPA kyseliny majú nasledovné účinky:

  • DHA prispieva k udržaniu normálneho videnia,
  • DHA prispieva k udržaniu normálnej funkcii mozgu,
  • EPA a DHA prispievajú k normálnej funkcii srdca.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Denne rozžuvať 1-2 gumených medvedíkov.

UPOZORNENIE

Nie je vhodné pre deti, ktoré sú alergické na morské plody a ďalšie zložky prípravku.