Osviežujúci sprchový gél s konopným olejom a vitamínom E

Obsah: 400 ml
Predajná cena14,00 €
Popis

Konope je pozoruhodne všestranná rastlina. Tradične sa z konope vyrábali povrazy na plachetnice. Neskôr módni návrhári používali konopné vlákna na výrobu odevov. Konopné semená slúžia na výrobu oleja do kozmetických prípravkov, ako v našom rade produktov pre krásu SPAKARE.

Konopný olej získaný lisovaním semien rastliny sa rýchlo stáva významným artiklom vo svete krásy. Konopný olej je jedným z najbohatších zdrojov omega-6 a omega-3 esenciálnych mastných kyselín (EFA). Poskytuje dokonalú rovnováhu týchto dvoch mastných kyslín a tým pomáha pokožke uchovať si zdravie a krásu. Vysoký obsah vitamínov A, C a E, ktoré prepožičiavajú oleju perfektné antioxidačné účinky, robia zázraky s pokožkou a vlasmi.

Olej z konopných semien vyživuje pokožku, pomáha ju regenerovať, hydratovať a chrániť pred predčasným starnutím. Je vhodný aj na suchú pleť, citlivú a problematickú pokožku, pôsobí ako prevencia pred vznikom kožných porúch, ako sú ekzémy a akné a prináša úľavu od ich príznakov.  Obsahuje antioxidanty a vitamíny krásy zo skupiny B. Má upokojujúce účinky po opaľovaní. 

SPAKARE OSVIEŽUJÚCI SPRCHOVÝ GÉL s konopným olejov a vitamínom E

Osviežujúci sprchový gél so vzácnou kombináciou účinných látok z konopného oleja, vitamínu E a olivového oleja pomáha udržiavať prirodzenú hydratáciu a upokojenie pleti pri každodennej očiste, pôsobí preventívne proti pocitu napnutosti a suchosti. Jemne čistí pokožku a zanecháva ju hydratovanú a sviežu. Je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane suchej a dokonca aj najcitlivejšej, náchylnej na podráždenie.

POUŽITIE

Naneste gél na mokrú pokožku a umyte. Po umytí dôkladne opláchnite.

ÚČINKY

  • Konopný olej vyživuje a chráni pleť pred predčasným starnutím.
  • Výživné zložky v olivovom oleji zlepšujú elasticitu pokožky.