Vyživujúci kondicionér na vlasy s konopným olejom a morskými riasami

Obsah: 400 ml
Predajná cena14,00 €
Popis

Konope je pozoruhodne všestranná rastlina. Tradične sa z konope vyrábali povrazy na plachetnice. Neskôr módni návrhári používali konopné vlákna na výrobu odevov. Konopné semená slúžia na výrobu oleja do kozmetických prípravkov, ako v našom rade produktov pre krásu SPAKARE.

Konopný olej získaný lisovaním semien rastliny sa rýchlo stáva významným artiklom vo svete krásy. Konopný olej je jedným z najbohatších zdrojov omega-6 a omega-3 esenciálnych mastných kyselín (EFA). Poskytuje dokonalú rovnováhu týchto dvoch mastných kyslín a tým pomáha pokožke uchovať si zdravie a krásu. Vysoký obsah vitamínov A, C a E, ktoré prepožičiavajú oleju perfektné antioxidačné účinky, robia zázraky s pokožkou a vlasmi.

Olej z konopných semien vyživuje pokožku, pomáha ju regenerovať, hydratovať a chrániť pred predčasným starnutím. Je vhodný aj na suchú pleť, citlivú a problematickú pokožku, pôsobí ako prevencia pred vznikom kožných porúch, ako sú ekzémy a akné a prináša úľavu od ich príznakov.  Obsahuje antioxidanty a vitamíny krásy zo skupiny B. Má upokojujúce účinky po opaľovaní. 

SPAKARE VYŽIVUJÚCI KONDICIONÉR NA VLASY  s konopným olejom a morskými riasami

Vyživujúci kondicionér na vlasy s konopným olejov a morskými riasami, pšeničnými proteínmi a pro-vitamínom B5 poskytuje pokožke hlavy a vlasom hydratáciu a silu. Olej z konopných semien, prirodzene bohatý na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, pomáha obnovovať lesk, vitalitu a poddajnosť vlasov. Je vhodný na každodennú starostlivosť o všetky typy vlasov, vrátane suchých a poškodených vlasov.

POUŽITIE

Kondicionér naneste na mokré vlasy a nechajte 2-3 minúty pôsobiť. V prípade extrémne suchých korienkov vmasírujte aj do pokožky hlavy. Dôkladne opláchnite vodou.

ÚČINKY

  • Konopný olej vyživuje a chráni pred predčasným starnutím
  • Írsky mach (červená riasa), bohatý   na živiny, je oddávna známy pre svoje priaznivé účinky na obnovu mladosti  vlasov a pokožky. Dodáva pokožke obdivuhodnú jemnosť a vlasom vysoký lesk, zjednodušuje rozčesávanie vlasov.