Ikan Extra - Cell Rejuvenation Capsules

Balenie: 150 kapsúl
With shipment Slovenská pošta for 0,00 €
Predajná cena55,50 €
Popis

Gynostemma (Gynostemma pentaphyllum), známa tiež ako Jiaogulan, je Číňanmi označovaná za „juhočínsky ženšen“, „päťlistý ženšen“ alebo aj ako bylina „nesmrteľnosti“. Po stovky rokov ho v Číne používajú pre jeho zdraviu prospešné vlastnosti. Obsahuje trikrát viac účinných látok – saponínov – ako ženšen. V tradičnej čínskej medicíne je Jiaogulan známy pre svoje omladzujúce a adaptogénne vlastnosti. Mnohí hovoria, že táto bylina môže byť nápomocná pri potrebe kontroly hladiny homocysteínu v krvi, čo súvisí s vyšším rizikom aterosklerózy. Jiaogulan je tradične známy pre podporu krvného obehu a cievneho tlaku.

Fialová mrkva je predchodcom modernej mrkvy. V porovnaní s bežnou oranžovou mrkvou obsahuje viac živín. Fialová mrkva obsahuje exkluzívny a cenný antokyanidín – kyanidín – prírodný pigment, ktorý sa nachádza v niektorých červených bobuľových plodoch a tmavofialovej zelenine. Táto zelenina je tiež zdrojom fenolov, flavonolov, vápnika, železa a zinku. Za zmienku stojí najmä fakt, že jej antioxidačná aktivita je štyrikrát vyššia ako pri červenej mrkve.

Chróm je považovaný za nevyhnutný stopový prvok pre človeka, pretože priamo ovplyvňuje metabolické a fyziologické procesy. Chróm je ako taký súčasťou molekuly zvanej chromodulín, ktorá pomáha hormónu inzulínu vykonávať činnosti v tele. Vďaka tomuto molekulárnemu mechanizmu prispieva chróm k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

Chróm tiež napomáha normálnemu metabolizmu makroživín. Inými slovami, je dôležitý pri spracovaní sacharidov, tukov a bielkovín v tele.

Okrem jeho nesporných výhod je potrebné poznamenať, že absorpcia chrómu z potravy v črevách je veľmi nízka, pričom sa absorbuje menej ako 2,5 % prijatého chrómu.

TIENS Ikan Extra kapsule obsahujú vylepšené zloženie produktu, ktoré navyše obsahuje kvasnice obohatené o chróm. Kombinácia kvasníc a chrómu jedinečným spôsobom zapadá do receptúry produktu a zároveň sa tieto dve zložky dopĺňajú. To je obzvlášť dôležité pre ľudí s cukrovkou, pretože primeraná hladina glukózy zohráva dôležitú úlohu v správnom fungovaní tela. U diabetických pacientov dochádza k neúplnej premene cukrov na energiu, čo veľmi negatívne pôsobí na nervový a obehový systém. Preto je veľmi dôležité správe dopĺňať stravu, ktorá výborne doplní nedostatky organizmu a tým ovplyvní aj telesnú pohodu. Okrem toho obsahujú kvasnice celý rad vitamínov B (konkrétne vitamíny: B1, B2, B5, B6, B7 a B12), mnoho minerálov, ako napríklad zinok, fosfor, horčík, železo, selén, chróm a dokonca aj ľahko stráviteľné bielkoviny nevyhnutné pri diabetickej diéte.

Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Chróm a jiaogulan (gynostemma pentaphyllum) prispievajú k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

Obsah: 56,25 g (150 kapsúl x 375 mg)

Zloženie: prášok z koreňa fialovej mrkvy (Daucus carota L.); objemové činidlo: ryžová múka; obal kapsuly: hovädzia želatína; výťažok z listov jiaogulan - ženšenu päťlistého (Gynostemma pentaphyllum), (gypenozidy ≥98%); výťažok z listov zeleného čaju (Camellia sinensis L.) (polyfenoly ≥40%); vitamín C (kyselina L-askorbová); protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín; kvasnice (Saccharomyces cerevisiae) obohatené chrómom (trihydrát laktátu chromitého).

Odporúčaná denná dávka: 2-4 kapsuly, dvakrát denne po jedle, zapiť vodou. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada vyváženej rozmanitej stravy. Dôležité sú zdravý životný štýl a vyvážená strava.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a tých, ktorí sú alergickí na zložky prípravku. Ak súčasne užívate lieky na cukrovku, pred použitím tohto prípravku sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Šarža/Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Podmienky skladovania: Uchovávajte na suchom mieste, chráňte pred teplom. Skladujte mimo dosahu malých detí.