Multifunkčný prístroj na masáž hlavy

With shipment Slovenská pošta for 0,00 €
Predajná cena186,00 €
Popis

Náš prístroj, ktorý je dokonalou kombináciou tradičnej čínskej medicíny a modernej špičkovej patentovanej technológie, otvoril novú cestu v oblasti wellness aplikácií. TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy, navrhnutý ako inteligentný mikropočítač s mono-čipom, pomáha uviesť do rovnováhy náš pocit pohody tým, že upravuje bioelektrickú aktivitu ľudského tela a mení tak nepravidelný elektrický potenciál na normálny. Prístroj využíva aj laserové žiarenie, ktoré môže stimulovať bunky organizmu a podporuje v nich chemické reakcie a biologické posilnenie. Funkcia vibračnej masáže ponúka pôžitok z pohodlia pri úprave elektrického potenciálu hlavy, zmierňuje únavu a zlepšuje pamäť.

Regulácia bioelektriny

TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy môže bezpečne, rýchlo a ľahko obnoviť elektrický potenciál a uviesť ho do rovnováhy. Princíp fungovania TIENS Multifunkčného prístroja na masáž hlavy spočíva v úprave elektrického potenciálu poškodených buniek bioelektrickou cestou, teda v nastavení bioelektrickej rovnováhy nášho tela.

Regulácia prúdenia krvi

Prečesávaním prístroj reguluje hodnotu elektrického potenciálu buniek a prípadné abnormálne hodnoty vracia do normálu, obnovuje tak zdravý stav. Vďaka vstavanému špeciálnemu obvodu, ktorý aktivuje uzavretý okruh ľudského tela pre zvýšenie záporného náboja, rýchlo reguluje nevyvážený potenciál a vracia ho do normálneho stavu. TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy nemá iba funkcie na vyrovnávanie prúdenia krvi, ale tiež spriechodňuje meridiány, vyrovnáva jin-jang a tým zvyšuje celkový pocit pohody.

Stimulácia laserom 

TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy pracuje s laserom nízkej intenzity (s 650 nm vlnovej dĺžky a výkonom 5 mW) s mnohými pozitívnymi biologickými účinkami, ktoré stimulujú bunky tela, podporuje v nich chemické reakcie a zlepšuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Zabraňuje vypadávaniu vlasov a plešatosti

Nízka intenzita laserového žiarenia na pokožku hlavy je schopná výrazne zvýšiť schopnosť regenerácie krvných kapilár a kolagénových vlákien, zlepšiť  a zintenzívniť proces metabolizmu kmeňových buniek vlasových folikulov, čím podporuje regeneráciu vlasov a obmedzí ich nadmerné vypadávanie.

Masáž ako spôsob ochrany zdravia

Podľa tradičnej čínskej medicíny o meridiánoch a kolaterálnych dráhach je možné masírovaním akupunktúrnych bodov na hlave udržať tieto cesty v priechodnom a bezproblémovom stave. Prečesávanie účinne zmierňuje závraty a únavu spôsobenú nadmernou mozgovou činnosťou a tým zmierňuje únavu mozgu, posilňuje pamäť, opäť povzbudí mozgovú činnosť aj zmierňuje napätie a bolesti svalov.

ÚČINKY

  • Vyrovnáva prúdenie krvi
  • Pôsobí ako prevencia bioelektrickej nerovnováhy v bunkách tela
  • Zlepšuje proces metabolizmu buniek vlasových folikulov
  • Podporuje regeneráciu vlasov a zabraňuje šediveniu vlasov
  • Zmierňuje únavu
  • Poskytuje laserovú stimuláciu v rôznych biologických aplikáciách
  • Zvyšuje regeneračné schopnosti krvných kapilár a kolagénových vlákien

UPOZORNENIE:

Tento prístroj sa neodporúča používať ľuďom s elektronickými medicínskymi implantátmi, ako je kardiostimulátor, tehotným ženám, pacientom s duševnými poruchami alebo zlyhaním obličiek a tým, ktorí sú alergickí na produkt.

Používajte denne! Kedykoľvek! Kdekoľvek!

Otázky a odpovede:

Čo presne je TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy?

TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy je integrované wellness zariadenie, ktoré bezpečne a účinne obnovuje bioelektrický potenciál ľudského tela, vyrovnáva elektrický potenciál narušených buniek a tým harmonizuje prúdenie krvi, a mnoho ďalšieho. Prístroj poskytuje aj laserovú terapiu a vibračnú masáž prostredníctvom pokročilého riadiaceho systému mono-čipu.

Ako pracuje TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy?

TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy pracuje na základe toho, že poskytuje nášmu telu účinnú bioelektrickú a laserovú terapiu a vibračnú masáž. Dá sa použiť na masáž hlavy aj celého tela – tváre, chrbta, rúk a nôh.

Ako TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy ovplyvňuje bioelektrický potenciál tela a aký z toho máme prospech?

Bioelektrická aktivita, ktorá sa odohráva v celom ľudskom tele, je nevyhnutnou podmienkou života. Každú minútu pohyby v ľudskom tele generujú bioelektrinu, každá bunka si udržiava dynamický mikro-elektrický kladný a záporný potenciál medzi vnútornou a vonkajšou stranou membrány bunky. Ak chceme zostať zdraví a aktívni, tento kladný a záporný potenciál musí byť neustále v stave dynamickej rovnováhy. TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy dokáže bezpečne a ľahko obnoviť elektrický potenciál do rovnovážneho stavu, vyrovnať potenciál oslabených buniek použitím princípov bioelektriny.

Ako je možné vysvetliť princíp bioelektriny TIENS Multifunkčného prístroja na masáž hlavy?

Tajomstvo unikátneho princípu bioelektriny TIENS Multifunkčného prístroja na masáž hlavy spočíva v použití technológie patentovaného bionického čipu s uzavretým obvodom (VIC). Technologicky špičkový bionický čip s uzavretým obvodom (VIC) účinne znižuje stratu záporného náboja, uvoľňuje nadmerný kladný náboj v uzavretom obvode s ľudským telom a mení ho na záporný náboj, ktorý vracia do ľudského tela.

Ako prístroj funguje v praxi? Aké je jeho wellness použitie?

Čo sa týka masáže, prístroj ponúka dva vibračné režimy – súvislú vibráciu a prerušovanú vibráciu. Masážne hroty sa dajú prispôsobiť požadovaným smerom pre ergonomickejší dizajn. Prerušovanú vibráciu je možné použiť na masáž hlavy a súvislú vibráciu na masáž tela, v závislosti od zvolenej terapie. Zároveň laser so štandardnou vlnovou dĺžkou 650nm (svetlom nízkej intenzity) stimuluje bunky organizmu a podporuje v nich fotochemické reakcie a biologické posilnenie a omladenie.

Aké sú terapeutické aplikácie prístroja?

Technologicky špičkový bionický čip s uzavretým obvodom účinne obnovuje bioelektrický potenciál ľudského tela. Pri používaní prístroj pomáha meniť nevyvážený elektrický potenciál mozgu a prináša úľavu od stresu. Používaním tiež podporíme v tele organizovanie vnútrobunkových molekúl od neusporiadaného stavu do usporiadaného pre podporu metabolizmu. Prístroj pomáha spriechodniť meridiány, vyrovnávať jin–jang a tým zlepšovať prúdenie krvi.

Má TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy aj prínos pre krásu?

Áno, TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy ponúka vynikajúce možnosti použitia pri pestovaní krásy pre všetky dámy, ktoré chcú zlepšiť vzhľad svoje pleti a revitalizovať ju. Pomocou prístroja môžete podporiť tvorbu kolagénu, masírovať kapiláry a stimulovať podkožný obeh, sťahovať póry a zvyšovať pružnosť pleti. Pôsobenie lasera nízkej intenzity na pokožku hlavy dokáže výrazne urýchliť regeneráciu kolagénových vlákien, zlepšiť a zrýchliť metabolizmus kmeňových buniek vlasového folikulu a tým podporiť regeneráciu vlasu a obmedziť rednutie vlasov.

Pre koho je vhodný TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy?

Keďže ide o wellness zariadenie, prístroj je vhodný pre ľudí, ktorí sa cítia ustavične unavení, prepracovaní a vystresovaní – či už v práci, alebo v súkromí. Osoby, ktorým chýba fyzický pohyb kvôli nedostatku času alebo motivácie, si tiež môžu vychutnávať relaxačnú masáž. Preto je prístroj najvhodnejší pre tých, ktorí trávia príliš veľa času pri počítači, pre administratívnych pracovníkov, ktorí sedia
dlhé hodiny pri stole a chcú si uvoľniť svalstvo a zbaviť ho napätia a bolesti. Prístroj je tiež vhodný pre všetkých, ktorým záleží na zdraví, chcú harmonizovať bioelektrinu tela, zlepšiť prúdenie krvi, zbaviť sa závratov a podporiť prirodzenú obranyschopnosť.

Kto by nemal prístroj používať?

Prístroj nie je vhodný pre tehotné ženy, pacientov s duševnými chorobami alebo zlyhaním obličiek, pacientov s medicínskymi implantátmi a zariadeniami, ako je kardiostimulátor alebo pre pacientov citlivých na elektromagnetické zariadenia.

Akú údržbu vyžaduje TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy?

Po každom použití prístroj vyčistite suchou jemnou tkaninou. Na jeho vyčistenie a sterilizáciu je možné použiť aj medicínsky alkohol. Vyhýbajte sa však používaniu priveľkého množstva alkoholu, aby sa nepoškodili obvody. Pre zaručenie stáleho výkonu a trvanlivosti produktu treba prístroj skladovať na suchom mieste pri izbovej teplote. Prístroj nepoužívajte na mokré vlasy, alebo počas kúpeľa či sprchy.

Aké certifikáty má nový TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy?

TIENS Multifunkčný prístroj na masáž hlavy II. generácie má EC Deklaráciu zhody a má príslušné označenie CE, ktoré ukazuje, že prístroj spĺňa požiadavky EU ohľadom bezpečnosti, ochrany životného prostredia a elektrickej úspornosti prístroja.