Energetický náramok - Kryštálovo-čierny pánsky

Veľkosť: 209 mm
With shipment Slovenská pošta for 0,00 €
Predajná cena105,00 €
naramky
Popis

Liečivú silu magnetov využívali už starí Egypťania, Gréci a Číňania. V dnešnej dobe vieme, že všetky živé organizmy sú obklopené a ovplyvnené magnetickým poľom a jeho zmenami. Zmeny magnetického poľa môžu mať významný vplyv na to ako sa cítime. TIENS využil tieto poznatky pri navrhovaní energetických náramkov.

TIENS Energetické náramky harmonizujú magnetické pole okolo nás a vyrovnávajú záporné a kladné ióny v ľudskom tele. Hlavným prínosom vytváraného magnetického poľa je jeho permeabilita (priepustnosť). Preniká do celého tela a vplýva na rôzne tkanivá.

TIENS Energetické náramky sú vyrobené z titánu v kombinácii s magnetmi. Titán je biologicky neutrálny kov – nevyvoláva negatívnu reakciu v kostiach a svaloch. Vďaka tomu má široké použitie v medicíne.

Magnety a pulzné magnetické pole, ktoré vytvárajú, dokážu regulovať a vyrovnávať prúdy kladne a záporne nabitých častíc v ľudskom tele. Výsledkom je stimulácia biochemických procesov a zlepšenie metabolizmu na úrovni buniek, tkanív a orgánov. Keďže pôsobenie poľa sa začína na molekulárnej úrovni, pôsobí na koreň všetkých fyzických neduhov a porúch.

Otázky a odpovede
 
Prečo je mi teplo či zima, keď nosím TIENS Energetický náramok?
To je bežná reakcia tela na uvoľňovanie nanoelektriny vďaka telesnej teplote.
 
Čomu by som mal/a pri nosení TIENS Energetického náramku venovať pozornosť?
Mali by ste ho nosiť správnym spôsobom a nosiť ho nepretržite aspoň jeden mesiac.
 
Potrebujú tento náramok nosiť pacienti trpiaci reumatizmom či reumatoidnými chorobami, i keď počas horúcich letných mesiacov dôjde k zmierneniu ich symptómov?
To je práve obdobie, kedy je možné reumatizmus obmedziť ešte účinnejšie. Vysoké letné teploty taktiež spôsobujú, že krvný obeh a meridiány sú citlivejšie a lepšie reagujú. Vďaka tomu je možné toxíny, chlad a vlhkosť odstrániť ešte efektívnejšie.
 
Je TIENS Energetický náramok vhodný pre každého?
Môžu ho bezpečne používať muži i ženy akéhokoľvek veku, s výnimkou tehotných a dojčiacich žien, rekonvalescentov, osôb, ktoré majú akékoľvek implantáty a osôb, ktoré majú na zápästí, na ktorom chcú náramok nosiť, nejaké zranenie.
 
Sú závrat a príznaky horúčky bežnými reakciami na používanie náramku?
Podľa rôznych zdravotných stavov je možné očakávať rôzne reakcie. Závrat a nevoľnosť sú normálne reakcie. Vďaka trvalému uvoľňovaniu aniónov sa ľudské telo prirodzene prispôsobí rovnováhe kladných a záporných iónov. Toto prispôsobovanie na fyzickej úrovni pociťujeme ako rôzne „boliestky“.
 
Aké prvky obsahujú TIENS Energetické náramky?
Bioinertný kov – titán (jediný kov úplne neutrálny voči ľudskému telu). Generátor záporných iónov – germánium a stabilizátor magnetického poľa – magnet.
 
Je TIENS Energetický náramok dostupný v rôznych prevedeniach?
Áno. Pre mužov je určený dizajn Kryštálovo-čierny – vhodný pre neokázalého minimalistu, a Elegantný čierny – zosobňuje kľud a kompetentnosť; ženy si môžu vybrať medzi Magickým bielym – veľmi módnym dizajnom, a Žiarivým zlatým – ktorý funguje ako elegantný doplnok.
 
Ako môže titán prospievať nášmu zdraviu?
TIENS Energetický náramok dokáže: uľaviť od stresu, stuhnutosti svalov; zmierniť únavu; vyvážiť bioelektrické toky v tele; celkovo uvoľniť telo.
 
Sú k dispozícii parametre, podľa ktorých by sme mohli posúdiť schopnosti a zdravotné prínosy/výhody TIENS Energetického náramku? Je toto možné nejako zmerať?
Nosenie TIENS Energetického náramku nám môže pomáhať mnohými spôsobmi. Jedným z mnohých výhod je ich schopnosť vytvárať ióny. Vďaka využitiu kameňov vytvárajúcich záporné ióny (anióny) dokážu TIENS Energetické náramky vytvárať ióny až v objeme 800-1000 iónov/m3 (miera hustoty aniónov v ovzduší – N-ióny na m3).
Táto hodnota je porovnateľná napríklad s profesionálnymi ozónovými generátormi, ktoré sa používajú ku sterilizácii automobilových klimatizácií, tieto vytvárajú 800 N-iónov na m3.
 
Majú TIENS Energetické náramky nejaké iné schopnosti, ktoré nám môžu byť prospešné?
TIENS Energetické náramky obsahujú magnetické súčasti, ktoré majú magneto-terapeutické účinky. Magnetické pole vytvárané TIENS Energetickými náramkami dokážu pozitívne ovplyvňovať kvalitu spánku, krvný obeh, posilňujú obranyschopnosť tela, ktoré tak potom dokáže lepšie bojovať so zdravotnými potiažmi počas zmien ročných období, uvoľňuje svaly a podporuje pružnosť kĺbov.
Každá magnetická vložka v TIENS Energetickom náramku vytvára statické magnetické pole v rozmedzí 0,05T – 0,2T (tesla), prevedené na jednotky Gs (gauss) je to 500-2000 Gs na každú magnetickú jednotku.
Podľa typu a dĺžky náramku obsahuje každý TIENS Energetický náramok 10-14 magnetických vložiek.
 
Existujú nejaké špeciálne pokyny, ako by sme mali TIENS Energetické náramky nosiť, aby sme z nich mali maximálny prínos?
TIENS Energetické náramky môžu najlepšie plniť svoje poslanie vtedy, ak pri nosení dobre, tesne priliehajú k pokožke. Tak môžeme zaručiť ich riadnu a 100% funkčnosť.